Mantolama, çeşitli bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Mantolamada kalite kaliteli bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Bu noktada kaliteli ürün ve ekip ile çalışan ŞAHİN YAPI Tüm Çanakkale Bölgesinde Sizlere Mantolama Hizmetinde kaliteyi taahhüt ediyor.

Yapılarda %50 enerji tasarrufu etmenizi sağlayan mantolama işlemi; binalarda rutubet ve küflenme gibi oluşumları engelleyerek yaşam kalitenize artı değer katmaktadır. Yatırım Maliyetinizi fazlasıyla size geri döndürmektedir.

Mantolama ve yalıtım kışın verimli bir ısınma, yazın ise verimli bir serinleme sağlayarak yaşam konforuna katkı sağlar. Dış cephe mantolama sistemlerinde, ısı yalıtım sistemleri, fiyatları piyasada hemen hemen aynı ama malzemeler çeşitli dir yada işçilikler farklı çıkmaktadır sizin için araştırıp fiyatların ortalaması ve açıklaması alındı yapılan bu işlem sonucunda nem, rutubet, ısı yalıtımı gibi sorunlar kesinlikle ortadan kalkıyor tabi bütçeyede yardımcı oluyor. Özellikle deneyimli bir ekip ve işini iyi bilen bir firma olarak size mantolama hizmetinde güven sunuyoruz.

Çanakkale Şahin Yapı

  0(532) 246 74 43

info@canakkalesuyalitimi.com

İç Cephe Mantolama